אז בואי. תנועה

אז בואי היא קואליציה של נשים חכמות ואמיצות ומקום להגיד בו אמת.

אנחנו מזמינות אתכן מתוך השבר, ליצור יחד מציאות חדשה,
שפה חדשה ומבנים חדשים. לומר אמת, לדרוש אמת,
להתפרק מהסיפורים והמבנים הישנים שבא זמנם לחדול.
להעמיק לתוך השינוי שמתרחש ולפעול בו כמו שנשים יודעות לעשות
מאז ומעולם, בכנות, בעוצמה, באהבה ובשלום.

זוהי תנועה שאחראית לראות שאנחנו קשובות למציאות החדשה
בתוכנו ומחוצה לנו וממנה מוליכות ומגשימות ולא משחזרות
מעשים וצורות שזמנם עבר. 

 

בא זמננו.

 

לקריאה נוספת

מועצת החכמה

אנחנו נמצאים בין המיצרים, אולי אפשר לומר בשום מקום. הישן כבר לא אפשרי ואת החדש אנחנו עוד מתקשים לראות. ההגיון שלנו, תבניות המחשבה שלנו, לא בנויות לראות אותו ולא ערוכות לחיות אותו. אבל אנחנו מטבעינו, אישית וציבורית-קהילתית, בהחלט כן יכולות, כך אנחנו עשויות.

 

מועצת החכמה היא הקבוצה המובילה, בהירה לגבי השליחות של התנועה הזו ואחראית לראות, שאנחנו קשובות למציאות החדשה ויודעות שאפשר לחיות אותה, יוזמות מהלכים שמגשימים אותה ומרחיבות את קהלי הנשים שלוקחות חלק בתנועה.

 

המועצה תמנה כעשר נשים. נשים שנוגעות ברגש חזק, שנכנסות לתהום ויודעות שאפשר, שלא נבהלות כשהן לא שומעות את הקול בערפל, שהן יודעות שהן צריכות לתת לדברים לעשות אותן חדשות, שלא מפחדות לא לדעת ויודעות להישאר או פשוט נשארות. שממש יודעות מה נגמר זמנו, שרוצות קהילה שתעזור להן לזכור את זה, שהשפה היא כמו חימר עבורן והן אוהבות ליצור בחומר. שכשהן מדברות יש לזה קול שמייד מזהים אותו. אלה נשים שלא יכולות שלא לומר כן, שמשהו בחר אותן והן יודעות ולא מתווכחות, שראו דברים קשים ונתנו להם להשפיע. שלא ממש מתייחסות למקובל- הן מהירות מידי ונצחיות מכדי להתעסק בו. שהן אוהבות. שתשומת הלב שלהן באה מאהבתן ומזה שהן יודעות יופי וחיות אותו. נשים שאינן מפחדות להילחם, ולכן לא נלחמות כמעט בכלל. נשים שמקשיבים להן כי הן לא צד, הן באות ישר מן המקור, לא כמשיחות, לא כמושיעות אלא כמשתתפות אמיתיות.

מבנה פעולה של המועצה

פגישת התכנסות אחת לשלושה שבועות, שתימשך ארבע שעות.

 

 · נהיה בהקשבה עמוקה, סקרנית, חקרנית ומחדשת למה שאנחנו רואות ונתבהר באמצעות המפגש אחת עם השנייה, דרך השנייה ובזכות השנייה.
 · נרצה לראות את מה שסיים את תפקידו בחיינו, האישיים והציבוריים ומה שמתגלה ומראה את עצמו.
 · נכתוב וניצור מתוך המקום החדש שמתגלה לנו – ההבנות, התנועה, דרך ההתנהלות, המילים שתיבחרנה.
 · נזמין אחרות ואחרים להצטרף לכתיבה, לקריאה שתעלה ולמעגלי רוח נכון.

 · נכתוב הזמנות שמופנות לנשים וגברים שקולם מבטא את החדש ותנועתם בחיים מבקשת וחוקרת אותו. בנוסף, נפנה לאנשים בעלי השפעה שמקשיבים להם ומאמינים בהם, במטרה שיכירו ויראו את מה שנגלה לנו – קול קורא.
 · נכתוב נאומים, שנובעים מהראייה החדשה ומפיצים אותה. הכוונה- ליצור שפה, הגיון ומילים מתאימות לזמן הזה ולמה שכבר כאן, להראות שאפשר לחיות כך ושהאמת הזו מוכרת להם בעצם.

 · נפרסם את הכתיבה וראיונות עם הכותבות על מנת ליצור הד ציבורי ליוזמות ולמהלכים המבריקים, שנוסכים השראה והופכים אפשרות למציאות.

 · נשמור על תקשורת חיה של הקבוצה בינה לבין עצמה, להתייעצות, שיתוף במחשבות ובכתיבה ויצירה של קהילה חיה ונושמת, מונעת על ידי החכמה של הזמן הזה.

 

אנחנו קוראות לך. אנחנו רואות את האור שלך, את החכמה והכוח שלך. אנחנו חוברות כדי להגדיל, להדהד, לתקן עולם.
אז בואי

הישארי בקשר, נשמח לשמוע ממך ואותך:


   

  כאן תוכלי להכיר עוד ממה שאנחנו לומדות ומבקשות להביא קדימה:

  וידאואים קצרים

  וידאואים קצרים קטעים מתוך ובינרים, מפגשי לייב ושיתופים שונים. מוזמנים ומוזמנות לשוטט אינטואיטיבית. מה שאמיתי, אינו דעה או רעיון, לא שיטה ולא גישה. מה שאמיתי

  Read More »

  אז בואי. הספר

  אז בואי – ספר חדש בהשתתפותך ! הספר הזה כתוב לנשים אך יהיה נפלא אם גם הגברים יקראו אותו. הוא כתוב לנשים הנחבטות על קיר

  Read More »