מפגש דרך כסף - Coing

כדי באמת לחיות את מה שבאמת / What Really Is בנוגע לכסף, עלינו להכיר באמת – לא יכול להיות לנו מודל כלכלי כי מודל כלכלי זו המצאה ובדיוק לא בהמצאות עסקינן.

מודל, שיטה, עיקרון, הם ניסיונות לעשות סדר ו״להקל״ עלינו בתוך התנועה המסתורית והמופלאה שהיא החיים ואנחנו. אך אותה תנועה מסתורית היא מה שיש באמת ואותה באנו לחגוג כאן. לכן, כל ניסיון ליצור פה ״סדר״ או שיטה יתרחק מהבקשה לבוא מתוך הקשבה אמיתית למה שמתבקש מתוך המסתורין ברגע הזה.

 

אוקי, אוקי, ומה עם כסף? (?!)
כסף הוא דבר שהמצאנו ואז קבענו לגביו חוקים והלבשנו עליו משמעויות, אז איך בכל זאת זה מסתדר עם What Really Is? מתוך התבוננות זו יצרנו את המושג Coing אשר מבטא את המהות של לעשות דברים מתוך הידיעה שהכל אחד ואני חלק מזה. תמיד. באמת.

 

אם אין באמת ״תן וקח״, כי הכל אחד, אז מי צריך לשלם למי? אם התכנים והשירותים באתר אינם מותנים בתמורה והידע איננו מוצר, אז למה בכלל שתשלם? התשובה הכי טובה שמצאנו היא – כי כסף הוא עדיין שחקן ראשי במציאות. ודווקא בשל כך אנחנו רוצות להסתכל עליו בעיניים חדשות. כאן, אתה משלם כי אתה חלק מ-שלם, כי אתה רוצה, כי אתה אוהב. כי אנחנו הולכים בעולם אחד דרך השני ובזכות השני. 

בכדי להתבונן ולחקור מחדש את נושא הכסף ברצינות אך לא בכובד, הנך מוזמן.ת לקחת חלק ( to Co ) דרך תמיכה כספית 

PayPal

ruth.barshalev@gmail.com

ביט – 

0544456847

העברה בנקאית

 What Really Is

מספר חשבון –  19030/39

בנק איגוד הוד השרון

סניף 152

או

בדרכים נוספות – שם תוכלו למצוא מגוון אפשרויות לקחת חלק וכן ליצור דרכים משלכן.

הנכונות והרצון שלך לחקור את נושא הכסף יהיה דרך נוספת בה נוכל לחיות ולעשות יותר מתוך מה שבאמת ופחות מתוך דפוסים ושיטות שהתרגלנו אליהם.

 

הערה – כרגע, אנחנו אלה שמנהלות את האתר אך במרחב הזה הוא איננו שלנו. מה יקרה איתו ולאן יתפתח, תהיה דרך של התגלות. במילא אין באמת דרך אחרת. 

עוד יכול לעניין אותך

וובינרים ומפגשים

צוללים לעומק – ובינרים וסדרות סדרת שיחות – מה שנגמר שמנו – מלחמה אוקטובר 2023 לנוכח מה שקורה בתקופה זו (אוקטובר 2023) נשתף כאן שיחות

להמשך קריאה

היא אישה חכמה

היא אישה חכמה היא אישה חכמה. חכמה מאד. חכמה בחוכמה של זקנת השבט, של אישה שראתה הרבה ולא פחדה לגעת במה שהגיע בדרכה. זה תענוג

להמשך קריאה

הספר

הספר – מה שבאמת גלול מטה Julie Gautier © הטבע האמיתי שלנו נמצא כאן. בכל רגע. עכשיו. לא אנחנו עשינו אותו ולכן אנחנו לא יכולים

להמשך קריאה