השתתפות 

הספר ״אז בואי – מה שבאמת על נשים וגברים״:

הספר הזה כתוב לנשים. הוא כתוב לנשים הנחבטות על קיר נעלם ולא מבינות למה ואיך זה קורה. במיוחד בימים האלה אבל האמת היא שבמשך שנים, קיבלנו או נתנו לעצמנו הסברים שאמורים היו להניח את הדעת, אבל הם לא.

בשילוב ידע עיוני, שיתופים אישיים וקטעים פואטים, כל אלה מבוססים על ניסיון חיים ו 30 שנות אימון של גברים, נשים וזוגות – הספר קורא להניח את נעלי הריצה, להפסיק להיאחז, להתאבל על מה שכנראה לא יהיה ומשם לשאול – מה האהבה אומרת לי לעשות? והיא אומרת.

לעמוד הספר באתר | לרכישת הספר 

אימונים אישיים – חצי שעה או שעה. בזום או פיסי

אימון הינו מרחב של היזכרות במה שאנחנו באמת, ולא מה שהמחשבות מספרות לנו. זה מרחב שבו הדיבור קצר ומועט, רק מספיק כדי שנקשיב לחכמה של הנשמה, לאהבה שמראה לנו את הדרך וליופי שמחכה שנשים אליו לב ונעיז לחיות אותו. ההתבוננות שנעשה במה שהשכל מספר לנו, אינה ניתוח של דבר מה, לא הסבר של דבר, ולא התעמקות, כי אין במה להתעמק. אנחנו מסתכלים על המצאה של השכל, עולם שנוצר, הזייה. אנחנו לא אמורים להשתחרר מהזייה משום שמלכתחילה איננה שם. אנחנו רק אמורים להתעורר. 

 

לפרטים ושיחת היכרות במתנה

מפגשי נגיעה 

 

נגיעה זה כל מה שצריך כדי לראות ולהיזכר במה שאת יודעת אבל לעיתים קרובות מדי – את משתיקה, גם בתוך עצמך, חיה ״על יד״ החיים, מנסה לסדר, מקלילה כשקשה, מטשטשת כשכואב, מרגישה אשמה, מתכנסת, וכולנו מפסידים אותך.
בכל מפגש נביא לביטוי נושא מרכזי שהמציאות מעלה, נפתח בספר וניתן לו להראות לנו את הדרך ולגעת ולראות חדש, כל אחת בחייה.

 

מפגש אפריל ביום חמישי ה 25 בשעה 20:00-22:00 בתל אביב. הפעם נפגשות פיסי

מפגש כתיבה – ״אז בואי.תנועה״ – נאומים, קולות קוראים ופואטיקה

״אז בואי. תנועה״ נולדה מתוך השבר העמוק שאנחנו נמצאות/ים בו ונועדה כדי לשתף תכנים שמנכיחים ראיה חדשה. חדשה ממש. כזו שגם הכותבת בעצמה, עדיין לא ראתה, עד הרגע הזה שבו כתבה את הטקסט. זה כמו ללכת בתוך עצמי עד נקודה מסוימת שאני מכירה, ואז לעבור אותה, בעודי אינטימית מאד עם הרגע הזה ועם מי שאני כותבת לו/ה.

 
הטקסטים שנעבוד עליהם יהיו בשלוש צורות:
1.⁠ ⁠כתיבת נאומים שהיו צריכים להיכתב אך לא נכתבו רחבים.
2.⁠ ⁠כתיבת ״קול קורא״ למי שצריך לקרוא לה/ו
3.⁠ ⁠שירה והתנבאויות 
 
מפגש מאי – יום שני ה 6.5 20:00-22:00 בזום, ללא עלות.
להרשמה – whatreallyis2019@gmail.com או בפייסבוק – כאן 
 

סדרות עומק – שלושה מפגשים דרך נושא מרכזי

דרך הידע שמובא בספר, נפגש לסדרות של שלושה מפגשים, בהן נשים את הפוקוס על נושא מרכזי ונעמיק בו. במיוחד בתקופה הזו שהאדמה נשמטה מתחת לרגלינו, עלינו ללכת לאט, בכנות ובהקשבה לחכמת הנשמה. נשים יודעות לעשות את זה. במפגשים תפגשי עם עצמך, עם הבחירות והיחסים בחייך, ותעשי זאת לצד נשים נוספות שעושות אותו דבר. נזמין אותך להביא לידי ביטוי את מה שאת רואה בחכמתך הייחודית ונלווה אותך לדיוק ואמירה חדה וברורה, קודם כל לעצמך. 

 

הרשמה לסדרה הקרובה

הסיפור האינטואיטיבי – חכמה נשית דרך מסע בזמן

סיפורים הם לעולם אינם המציאות אבל כמו מראה, הם עוזרים לנו להסתכל על עצמנו. הבעיה היא, שאנחנו לא מסתכלים. אנחנו כלואים בסיפורים שירשנו, מאמינים שהם האמת וממשיכים למות ולהרוג בשמם.

בסיפור האינטואיטיבי נצא כמשלחת מחקר וניפגש בתור דמויות חדשות על נקודה אחרת בציר האבולוציה האנושית. חופשיות ככל האפשר מדעות, אמונות, זהויות, נרטיבים ואפילו תקוות, מבלי לביים או לתסרט דבר, נתמסר אל חווית החיים של הדמויות שיתגלו ודרכן נלמד את המציאות של אותה תקופה. במהלך סדרת המפגשים יהיה עלינו לגלות לא רק לְמָה כל אחת מתבקשת בחייה האישיים בכאן ועכשיו, אלא גם מהי החשיבות הייחודית של המפגש שלנו כקבוצה.

 

להרשמה לסדרה של 7 מפגשים בתל אביב. 

תמיכה כספית ב״מה שבאמת״

״מה שבאמת״ וכל מה שנעשה פה, הוא של כולנו, ומתגלה כל הזמן דרך הנשים שלוקחות בו חלק, התנועה מתהווה ונוצרת בזכות השתתפות, בזכות זה שאנחנו באות ואומרות כן. לזה אנחנו נקראות בתקופה הזו, כמו שאנחנו ובמלוא הגדולה שלנו, לא בדרמה, אלא פשוט לדעת שחכמתנו נדרשת מאד.

לאור זה אתן מוזמנות לתמוך בכך שתקנו את הספר, תשתתפו במפגשים או דרך תמיכה כספית. בזכות כל אלה נוכל להמשיך לחקור ולהתרחב.

תודה לכן ומקוות להיפגש

רותי ונועה

 

לתמיכה בסכום לבחירתך

הירשמו לניוזלטר (חודשי) לקבלת עידכונים על המתרחש והמתחדש ב-What Really Is:


  יכול לעניין אותך

  אז בואי. תנועה

  אז בואי. תנועה אז בואי היא קואליציה של נשים חכמות ואמיצות ומקום להגיד בו אמת. אנחנו מזמינות אתכן מתוך השבר, ליצור יחד מציאות חדשה, שפה

  Read More »

  וובינרים ומפגשים

  צוללים לעומק – ובינרים וסדרות סדרת שיחות – מה שנגמר שמנו – מלחמה אוקטובר 2023 לנוכח מה שקורה בתקופה זו (אוקטובר 2023) נשתף כאן שיחות

  Read More »
  EN |   עברית
  גלילה לראש העמוד