הקדמה כלשהי אודות… 

אומנות היא הדבר עצמו.
היא טבעם של הדברים. משם הכל נובע ולשם הכל חוזר.
שם אדם פוגש את עצמו באמת.

What Really Is - אודותינו

הרבה אנשים נפלאים ונדיבים לוקחים חלק מהתנועה והיצירה של  WHAT REALLY IS – תודה לדנה ניצני על הלוגו, נועה ימיני על השותפות במילון החדש, הילה בן בינימין על עיצוב גרסת הספר בPDF, ליאם ברייקספיר על תרגומים. כן ירבו ונרבה בחדוות יצירה משותפת! 

והרי הצוות הקבוע של WHAT REALLY IS:

IMG_9468-(1)

רותי בר שלו

רותי מאמנת מזה 30 שנה, מחלוצות התחום בארץ, הוכשרה ואומנה על ידי בכירי המאמנים בארץ ובארצות הברית. הובילה פרוייקטים ומהלכים חברתיים פורצי דרך בארץ ובעולם, אימנה אלפי אנשים באימון עסקי, ארגוני ואישי והכשירה עשרות מאמנים. 

 

ב- 20 השנים האחרונות, דרך מסעה האישי והמקצועי, ראתה שבכל אחד ואחת נוכחת רוח יפה ועצומה, שאם רק ניגע בה, היא תאפשר לנו לחיות בפשטות את הטבע האמיתי שלנו – אנרגית חיים נובעת, ייחודית ,בלתי נתפסת על ידי החושים אבל נוכחת בכל. לצידה קיים מימד המחשבות, המנוהל על ידי השכל התבניתי והמוגבל, שאיננו יכול לתפוס את העולם כפי שהוא, על יופי, על החכמה שבו ועל היותו אהבה. חיכוך, מחיר, מאמץ וכאב הינם התוצאה של עולם המנוהל על ידי מחשבות. היכולת להבחין בינהם הופכת אותנו לאנשים ערים.

 

מתוך ראיה זו וידיעה עמוקה שישנה אפשרות אחרת נולד האימון ומה שבאמת / What Really Is. 

 

בשלוש השנים האחרונות רותי כותבת ספרים, המביאים את הראיה והיופי שהביא מסע זה לחייה ולחיי רבים אחרים: הראשון בניהם – What Really Is / ״מה שבאמת״  מביא את הידע כפי שהוא, את טבעם של הדברים  ומבחין בין תנועת המחשבות והאמונות לבין תנועת החכמת והמיסתורין. הספר השני ״כמו לנשום״ מפגיש עם החיים מתוך הידע ומתרכז ביישומם בחיי היומיום  ביחסים וביצירה. הספר השלישי ״אז בואי – מה שבאמת על גברים ונשים״ נוגע בהבנות החדשות שנשים מתבקשות לאמץ היום כדי ליצור לגברים ונשים מקום חדש ומבורך לחיות בו. 

 

רותי אם לארבעה וסבתא לחמישה.

Noa-Portrait3 small

נועה גולן

נועה מתעניינת וחוקרת את הקשר המסתורי שבין כל הדברים כולם עוד מילדות דרך משחק, כתיבה, תיאטרון, קולנוע, טיפול ובשנים האחרונות בשילוב מתבקש דרך האימון.

 

מתוך ניסיון וסקרנות אל כל אלה ביחד, פיתחה וייסדה את ״הסיפור האינטואיטיבי״ – משחק תפקידים הנוסע בזמן ומבקש לגלות כיצד כולנו והכל מחובר מעבר למימדי הזמן, המרחב והזהות שדרכם התרגלנו לחשוב על עצמנו, על האחר ועל העולם. 

 

נועה מתאמנת עם רותי מאז 2016 וכעבור שנתיים התחילה לאמן בעצמה וכן הצטרפה כשותפה בכתיבת הספרים וניהול הפרויקטים המגוונים שהתפתחו במהלך הדרך.

 

בימים אלה היא גם מחזאית, במאית ומלווה יצירתית. גרה בתל אביב, אמא לרני ובת זוג לעומר.

סמדר נגה ויסמן

חוקרת תנועה והתארגנות של אנרגיה דרך פיזיקה, גיאומטריה, מוסיקה, ותודעה אנושית מתעוררת. מלווה אנשים בתהליכי מודעות קרוב ל-15 שנים, דרך לא מעט ״תחנות״ בעולם הריפוי, המודעות, ואי-שניות ((non-duality . יוצרת ומרפאה בקול, ומורה לשפת האור ולריפוי שמאני.  

את דרכה באימון התחילה ב-2018, ברגע מכונן בחייה, מספר שבועות לפני הלידה של בתה. אחרי כמה חודשים, הצטרפה לקורס מאמנות, כתנועה כל כך טבעית, ומתבקשת. 

״אני כל כך אוהבת את האימון, שחושף חכמה עתיקה וידיעה פנימית נשגבת, מתוך רגעי היומיום הפשוטים. שכל חוויה ואירוע הם שער להתבוננות, והיזכרות באמת של הוויתנו״.

האימון מנכיח, באופן מובהק, את ה״רקע הלבן״ לכל מה שמצטייר בתודעה, ומתגשם בחיינו.  האחדות, ממנה האור, בכל המופעים, הצורות והצבעים שלו, נובע.  

סמדר חיה בפורטוגל עם בן זוגה ובתה בת השנתיים, מלמדת ומאמנת אונליין, ובימים אלה מוציאה לאור את פרויקט ״מנטרות אדמה״, שהינו מסע מוסיקלי של היזכרות, ושל שחרור הביטוי הקולי.

smadar
yehudit

יהודית פסטרנק

מזה 20 שנה שיהודית מאמנת, מתאמנת ומלווה אנשים במסע אישי רוחני מתוך הכרה מלאה באנרגית החיים הטבועה בנו. 

 

״זוהי אנרגיה המאפשרת פריצות דרך במקומות שאנחנו לרוב לא חולמים שזה אפשרי לנו. אני יודעת שיש בנו את החיוניות והחושים הנדרשים כדי לצאת ממעגלי הפחד והאכזריות ולהוביל למעגלים של שמחה ואהבה.״

 

לאורך 35 שנים במערכת החינוך במדינת ישראל, היא ניהלה שלושה בתי ספר, ביניהם בית ספר יהודי ערבי ביפו. בפעולותיה להעצמה אישית, נחשפה לנושאי מגדר, מערכות היחסים והתקשורת הבין אישית ומצאה בהם שדה נפלא להתבוננות, ללמידה ולהתחדשות. יחד עם רותי בר שלו, יזמה וניהלה יוזמות חברתיות בהיקף רחב שהובילו אותנו ואנשים רבים לראייה נוספת של עצמם ושל הסובבים אותם. ראייה זו הובילה להתנסויות מרתקות עם אנשים רבים, ליצירה, להקמת אתרים ולכתיבת ספרים שהיא שמחה להיות שותפה להם.

 

יהודית בעלת תואר שני במנהל חינוך, תואר ראשון במנהל מאוניברסיטת ת"א ובוגרת מכללת גורדון. מאסטר NLP (תכנות שפת המחשבה). כותבת, מציירת ומצלמת. אמא לשניים וסבתא לשניים.

שירה יעקובסון

שירה אחראית על מכלול התרגומים באתר. היא רואה בתרגום אפשרות להתחבר למהות המילה מבעד לשפה ומרגישה זכות גדולה לקחת חלק בהנגשת הדברים כפי שהם.

בנוסף לעבודתה בתרגום, עריכה וכתיבה, שירה גם מגשרת מוסמכת ומלווה לנשים בהריון, לידה ואמהות.

שירה אמא לשלושה ילדים מתוקים ומרגשים. היא חיה עם משפחתה בפרדס חנה.

shira
chen_pic1

חן אילן

פיזיותרפיסטית ומטפלת במים מזה 16 שנה, כותבת בלוג ״שבט הילדים האבודים״, מאמנת, יוצרת ויוזמת בתחום הבריאות ואיכות החיים.

חיה בישראל אחרי שנים של שוטטות ולמידה מהעולם הרחב. עוד מעט אמא.

נעזרת בכל הכלים שלמדתי כדי להזכיר את היופי שנמצא בכולנו, אפילו ברגעים הקשים ואולי בעיקר בהם.

אני מחפשת את הקשר האנושי הפשוט, זה שנמצא בכולנו לפני שהפכנו למטפל ומטופל. לפני שהייתה ההפרדה הזו היה חיבור נפלא של בני אנוש, וברגע שהחיבור הזה נוצר שוב ונופלות החומות מגיע אור גדול ורפוי אמיתי, לגוף וגם לנפש. אני מבקשת לגעת, בשקט בהכנעה, באדם שהיה שם קודם, לפני שהכל התהפך ודרכו לגלות את הדרך לאור שהוא, מחדש.

אני רוצה להגדיל את הרווח בין הסיפור שאנחנו מספרים לעצמנו ומה שבאמת.

יסמין פרבר

חוקרת תנועה ואת החיבור בין תנועת הגוף לידע של הרוח.

כתלמידה, כמורה, כאמנית, וכמטפלת
הסקרנות הזו לקחה אותה למסעות בכל העולם בהם העמיקה ושכללה את הקשר לגוף ואת הלימוד החי של התפתחות התודעה.

ב6 השנים האחרונות מתאמנת עם רותי ולומדת לנוע במרחבי הידע, והמפגש עם מה שבאמת יש. כתלמידה של אילן לב, כמורה בכירה לויג'ננה יוגה, לאחר קרירה כרקדנית מקצועית ודרך הכרות ולימוד של מגוון טכניקות לריפוי הולסטי ושיקום הגוף אספה ארגז כלים עשיר ויצרה את המרחב של "תנועת הלב"  – בית לבריאות דרך החוכמה של הרוח ועבודת הריפוי עם הגוף במגע ותנועה.

 
מלמדת וחולקת את הידע דרך מפגשים של ריפוי והתעוררות לטבענו האמיתי בחיבור לגוף ולפשטות של הרגע הזה וממשיכה לחקור את הדרכים המובילות למפגש ישיר עם המקור והנביעה של חיינו בכל יום.

יסמין2
הילה סחיש

הילה סחיש

הילה סחיש מלמדת פילוסופיה של היוגה ברוח מסורת האי שניות  במרכזי יוגה ברחבי הארץ ומאמנת במפגשים אישים לחיים של התעוררות ומודעות לטבעו של האדם באשר הוא.

הילה מורה ותיקה ובכירה ליוגה קלאסית וגם רקדנית,יוצרת ומחברת בין עולומות.
חייתה תקופות ארוכות בהודו שם נחשפה לראשונה לידע האחדות אדוויטה וודנטה. היא המשיכה את חקירתה הפנימית בישראל דרך מדיטציה, אימון ומחקר תנועתי.
 
תלמידתו וידידתו של סוואמי אטמהבודההאננדה סרסוואטי
תלמידתה וידידתה של רות בר שליו.
 
הילה משמשת כמשפחת אומנה לתינוקת בת שנה שהפכה אותה לאמא.
 
'אני עומדת בשקט, נוכחת מאוד ומתבוננת סביבי.
דממה והתרחשות בו זמנית. פעולה מולידה פעולה, התרחשות מולידה התרחשות, כול רגע מוליד את הרגע הבא. הכול חי מאוד בתנועה אין סופית והשקט חדור.
כול מה שחי וכול היש הם ביטוייו של השלם, של הווויה אחת מתמשכת ונוכחת בכול '.

 

 

 

 

ניתן ליצור עימנו קשר בכל עת באופן ישיר בדרכים הבאות:

טלפון: 00972-54-445-6847
מייל: whatreallyis2019@gmail.com
כתובת: HaShalom 36 Hod HaSharon, Israel