אז בואי - ספר חדש

בהשתתפותך !

הספר הזה כתוב לנשים אך יהיה נפלא אם גם הגברים יקראו אותו. הוא כתוב לנשים הנחבטות על קיר נעלם, שלא מבינות למה ואיך זה קורה, שיש כל כך הרבה כאב ושהוא מפתיע אותן כל פעם מחדש. נשים שבמשך שנים קיבלו או נתנו לעצמן הסברים שאמורים היו להניח את הדעת, אבל הם לא.

 

בשילוב ידע עיוני, שיתופים אישיים וקטעים פואטים, כל אלה מבוססים על ניסיון חיים ו 30 שנות אימון של גברים, נשים וזוגות – השאלה שאנו שואלות בספר היא – מה יקרה אם נניח לציפיות ונפסיק להתאמץ?

 

ברוך ובכנות ראדיקלית, אנחנו שואלות מה לא ראינו ומבקשות להסיר את צעיף ההרגל, ההיאחזות והחינוך מעל עינינו כך שנוכל לראות באמת – את עצמינו, את הגברים ואת היחסים.

 

דרך הסכמה לגעת במה שלא רצינו אפילו לחשוב, יצאנו למסע כתיבה שארך 3 שנים ויצאנו בצד השני עם הידיעה, שרק כאשר אנחנו מסכימות/ים לראות את הדברים כפי שהם, אנחנו יכולות/ים באמת לאהוב ולשגשג.

 

 

כך תוכלו לתמוך:

בשעה טובה הספר הודפס במהדורה ראשונה וזמין לרכישה דרכינו

תוכלו לרכוש את הספר במחיר מלא של 98 ש״ח

באמצעות כרטיס אשראי

 

חשוב לנו שכל מי שרוצה לקחת חלק ולרכוש את הספר תוכל לעשות זאת לכן ישנה אפשרות לרכוש אות בסכום לבחירתך.

לרכישה בסכום לבחירתך

 

לרכישה דרך פייבוקס

ניתן גם לסרוק את הברקוד 

המפגש הבא שלנו - 22.3.2024 | שישי בבוקר | בזום

מפגשי נגיעה – דרך הספר ״אז בואי״

 

נגיעה זה כל מה שצריך כדי לראות ולהיזכר במה שאת יודעת אבל לעיתים קרובות מדי – את משתיקה, גם בתוך עצמך, חיה ״על יד״ החיים, מנסה לסדר, מקלילה כשקשה, מטשטשת כשכואב, מרגישה אשמה, מתכנסת, וכולנו מפסידים אותך.

במפגשים ניתן מקום ורשות לנער את הרגלי המחשבה, כולל התקוות והפחדים, להרגיש את מה שעולה מתוך זה ולפגוש בתוכנו פרספקטיבה חדשה. זו לא שיטה או ארגז כלים, אלא היזכרות במה שתמיד ידענו וכל כך שכחנו. זו התבוננות כנה וחוקרת, שמבקשת לגעת ולהינגע באמת.

בכל מפגש נביא לביטוי נושא מרכזי שהמציאות מעלה, נפתח בספר וניתן לו להראות לנו את הדרך ולגעת ולראות חדש, כל אחת בחייה.

 

המפגש הקרוב – 22.3.2024 יום שישי 10:00-12:00 בזום. לפרטים והרשמה

הישארו בקשר ותוכלו להתעדכן על מפגשי השקה, סדנאות, מפגשי זום, שיחות מוקלטות שאנחנו עושות ועוד.

נשמח גם לשמוע מכן/ם אם יש דבר מה שהייתן/ם רוצות/ים שניגע בו. 

 
  תמונות ממפגש ההשקה הראשון - 29.12.2023

  תודה רבה לתמי צרי על נוכחותה החכמה והצילום האוהב

  רותי בר שלו

  מחברת הספרים "אז בואי" ו״מה שבאמת״ (What Really Is).

   

  מאמנת מזה 30 שנים, מחלוצות תחום האימון האישי והעסקי בארץ, הוכשרה ואימנה על-ידי בכירי המאמנים/ות בישראל ובארה"ב. רותי הובילה פרוייקטים ומהלכים חברתיים פורצי דרך בארץ ובעולם ואימנה אלפי אנשים אימון עסקי, ארגוני ואישי ואף הכשירה עשרות מאמנים/ות לאורך השנים. 

   

  רותי אמא לארבעה וסבתא לחמישה.

  נועה גולן

  יוצרת בתחום אומנויות הבמה ושותפה בכתיבת הספרים "אז בואי" ו״מה שבאמת״ (What Really is).

   

  הסקרנות והעשייה שלה הביאו אותה לפתח את "הסיפור האינטואיטיבי" – מעבדה יצירתית החוקרת את החיבור של כולנו ושל הכל מעבר לזמן, מרחב וזהות דרך משחק תפקידים הנוסע בזמן ומסעות אינטואיטיביים. מתאים להתפתחות אישית, לצורך מחקר ויצירה ליחידים וקבוצות.

   

  נועה מלווה את רותי כתלמידה ושותפה ליצירה מאז 2016, בת זוג לעומר ואמא טריה לרני.

  מתוך מפגש בזום – היכרות עם הספר:

  אם אני לא יכולה לקבל מגבר מה שאני חולמת, אז בשביל מה?

  נירית שפירא מארחת את רותי בר שלו על ספרה החדש ״אז בואי״

  כנות רדיקלית, חמלה ואהבה

  שפה חדשה

  הנושא שלנו הוא זוגיות

  פרטים נוספים שנשמח שתדעו:

  אז בואי. תנועה

  בימים אלה, נוכח ה 7 באוקטובר והמלחמה, יזמנו פרויקט מיוחד בשם ״אז בואי. תנועה״. מקום שבו נשים חכמות ואמיצות מוזמנות להגיד אמת ומתוך השבר, לתת לו לפרק את מי שהיינו, ליצור מציאות חדשה, שפה חדשה ומבנים חדשים.

   

  הטקסטים שמתפרסמים בתנועה הם בשלוש צורות ואתן מוזמנות לכתוב:

  1.⁠ ⁠כתיבת נאומים שהיו צריכים להיכתב אך לא נכתבו, שיגלמו את החדש ויפורסמו בקבוצה במטרה להפיץ את הקול שהגיע זמנו ולהגיע לקהלים רחבים.
  2.⁠ ⁠כתיבת ״קול קורא״ למי שצריך לקרוא לה/ו, שמזמין אותו/ה לראות את החדש ולקחת בו חלק. הפנייה תעשה לנשים וגברים בעלי השפעה, שהיאחזותם בישן מסוכנת ואילו הליכתם לתוך מה שהגיע זמנו, תביא ברכה עצומה ותשרת את כולנו
  3.⁠ ⁠שירה והתנבאויות – האמת והמסתורין שבהווה נעלמים מן העין ומתגלים בבהירות ובשקט לנשמה.

   

  בעמוד התנועה תמצאו וידאואים וטקסטים שנעשו על ידי נשים שונות ונשמח שתצטרפו לקבוצת הפייסבוק ותהיו בקשר. חכמתכן חשובה.

  תמיכה כספית ב״מה שבאמת״

  מחיר הוצאת הספר ״אז בואי״ לאור בעברית בלבד הוא כ 50,000 ש״ח. לאחר שנוציא אותו בעברית נתקדם לצעד הבא שהוא תרגום לאנגלית והוצאתו באמזון, מאחר ואנחנו באמת רוצות שהוא יגיע לידי כמה שיותר א.נשים בעולם כדי שנשים יוכלו להתגלות אל חכמתן הטבעית ולהוביל בחייהן לטובת כולנו. מחיר הוצאת הספר באנגלית ושיווקו באמזון הוא כ 45,000 ש״ח.  במידה ותרצו לקחת חלק ניתן לתמוך בנו בסכום לבחירתך כאן

   

  כמו כן, זהו ספרנו השני במימון עצמי. הראשון ״מה שבאמת״ הוא המתנה של רותי לעולם והוא ניתן באהבה כאן באתר לקריאה אונליין, להורדה כ pdf ובגרסת אודיו. הוא זמין גם באנגלית דרך האתר וגם ניתן לרכישה והורדה דרך אמזון תחת השם What Really Is

   

  לתמיכה בסכום לבחירתך

  לקריאה נוספת באתר

  וידאואים קצרים

  וידאואים קצרים קטעים מתוך ובינרים, מפגשי לייב ושיתופים שונים. מוזמנים ומוזמנות לשוטט אינטואיטיבית. מה שאמיתי, אינו דעה או רעיון, לא שיטה ולא גישה. מה שאמיתי

  Read More »

  התנסות

  התנסות גלול מטה אנדי גולדוורת'י © התנסות החכמה והיופי של טבע הדברים נגלים אלינו באין ספור ביטויים. האתר הזה הוא בית לעשיה שלנו ולכל מי

  Read More »