אז בואי - ספר חדש

בהשתתפותך !

לאהוב, להיות אהובה באמת, לשמוח ולשמח, זה אמור להיות פשוט, אז למה זה כל כך קשה, הולם וכואב?

 

הספר הזה כתוב לנשים אך יהיה נפלא אם גם הגברים יקראו אותו. הוא כתוב לנשים הנחבטות על קיר נעלם, שלא מבינות למה ואיך זה קורה, שיש כל כך הרבה כאב ושהוא מפתיע אותן כל פעם מחדש. נשים שבמשך שנים קיבלו או נתנו לעצמן הסברים שאמורים היו להניח את הדעת, אבל הם לא.

 

בשילוב ידע עיוני, שיתופים אישיים וקטעים פואטים, כל אלה מבוססים על ניסיון חיים ו 30 שנות אימון של גברים, נשים וזוגות – השאלה שאנו שואלות בספר היא – מה יקרה אם נניח לציפיות ונפסיק להתאמץ?

 

ברוך ובכנות ראדיקלית, אנחנו שואלות מה לא ראינו ומבקשות להסיר את צעיף ההרגל, ההיאחזות והחינוך מעל עינינו כך שנוכל לראות באמת – את עצמינו, את הגברים ואת היחסים.

 

דרך הסכמה לגעת במה שלא רצינו אפילו לחשוב, יצאנו למסע כתיבה שארך 3 שנים ויצאנו בצד השני עם הידיעה, שרק כאשר אנחנו מסכימות/ים לראות את הדברים כפי שהם, אנחנו יכולות/ים באמת לאהוב ולשגשג.

כך תוכלו לתמוך:

הספר נמצא כעת בשלב עריכה לשונית וייצא לאור במהדורה ראשונה של 500 עותקים בנובמבר 2023.

למיטב הרגשתינו, זהו ספר שהגיע זמנו ועליו לצאת אל אוויר העולם. אנחנו נעשה זאת גם במימון עצמי, אך מאחר והוא נכתב בשבילכן, כי קולכן נדרש כל כך וחכמתכן חסרה כל כך – אנחנו מזמינות אתכן/ם לרכוש את הספר ברכישה מוקדמת ובכך להיות שותפות ולקחת חלק בהוצאתו לאור. וגם אתכם, גברים, שרוצים לראות נשים מובילות ולחיות ביחסים שיושבים על המקום הנכון.

תוכלו לרכוש את הספר בסכום לבחירתכן/ם ולקבל אותו במשלוח הביתה!

 

לרכישה:

פייבוקס – 0505972233 (נועה)

ביט – 0544456847 (רותי)

העברה בנקאית בחו״ל

NOA YAEL GOLAN  / DE38100500001065735266 / BIC – BELADEBEXXX

העברה בנקאית בישראל

בנק לאומי / סניף 806 / חשבון 350305/69 / נועה יעל גולן

 

בחודש הקרוב תוכלו להשתתף במפגשים ואירועי השקה ללא עלות נוספת (גללו למטה עד הסוף), המעמיקים בידע שבספר ומשלימים את ההתבוננות שהוא מזמין אליה.

 

לאחר שרכשת את הספר, אנא מלא/י את הטופס:

 

  מפגשי ההשקה האינטימיים של חודש ספטמבר:

  רות קוראת

  מפגש אצל ורד גרנאי באבן יהודה

   

  אלול ותשרי הם זמן של סיום והשלמה מיוחדים, שאינם משאירים ריק אלא מפנים את תשומת הלב, את המרחב  ואת היחסים, כדי שהחדש יכול להראות את עצמו בשיא תפארתו. מתגלה בהדרו.

   

  מפגש בו תוכלי להסתכל על עצמך ועל חייך, על היחסים שאת בונה והבחירות שאת ניצבת בפניהן דרך הידע שמובא בספר ולעשות זאת בסלון ביתי, בחברת נשים שעושות את זה איתך. זאת זכות גדולה. 

   

  יום שלישי ה 12.9 | 19:00-22:00 | לקבלת כתובת מדויקת צרו קשר
  whatreallyis2019@gmail.com | עד 15 משתתפים/ות

  Screenshot 2023-09-01 at 11.20.38

  אז בואי לכרכור – Soul Pizza

   

  מפגש עומק שיתארח ב Soul Pizza בכרכור. בנוכחות נשים נוספות, דרך שיתופים אישיים תוכלי להתקרב לידע שבספר ולהתאמן עליו. ניתן יהיה להזמין משקאות (קלים, חמים, בירות) ואוכל קל הנעשה באהבה במקום (קישים, מאפים ועוגיות). מפגש חד פעמי, מיוחד ואינטימי.

   

  יום רביעי ה 20.9 | 19:30-22:00 | עד 20 משתתפות

  Screenshot 2023-09-01 at 14.45.39

  סדנת ״הסיפור האינטואיטיבי״ – חכמה נשית דרך מסע בזמן –

   

  דרך מסע אינטואיטיבי קבוצת נשים נפגשת בתור דמויות חדשות, בזמן ובמקום אחר על ציר האבולוציה האנושית כדי להתגלות לעצמנו ולנושא חכמה נשית מחדש.

   

  הסיפור האינטואיטיבי הוא פיתוח מקורי של נועה והוא מתאים לכל מי שסקרנ/ית לחקור את הרבדים השונים שבחוויה האנושית ומעוניין/ת לקחת חלק בתהליך יצרתי עמוק. 

   

  יום שישי ה 22.9 | 9:00-13:00 כולל ארוחה מפנקת |
  אצל נועה בתל אביב | עד 10 משתתפים/ות

  אז בואי נפגש – מפגש היכרות קבוצתי עם הספר ועצמנו

   

  שעה וחצי שבה תוכלי להסתכל על עצמך ועל חייך, על היחסים שאת בונה והבחירות שאת ניצבת בפניהן דרך הידע שמובא בספר ולעשות זאת בחברת נשים שעושות את זה איתך. זאת זכות גדולה.

   

  יום שלישי ה 26.9 | 20:00-21:30 | עד 30 משתתפות | המפגש בזום

  Screenshot 2023-09-01 at 11.22.50

  מה שיר עושה לך? ערב קריוקי אינטימי 

   

  האם התבוננת פעם באמת על השירים שזורמים בעורקיך? שירים הם הדרך שלנו לומר לעצמנו מה שאין לנו אומץ לומר. במסיבת קריוקי מיוחדת נבקש לגעת באמת במהותו של שיר ולראות מה הוא עושה לנו, מה קורה לנו דרכו ומי הוא מאפשר לי להיות, שאני לא מעזה בעצמי.

   

  יום חמישי ה 28.9 | 19:00-22:00 | אצל נועה בתל אביב

  להרשמה למפגשים - גללי למעלה ומלאי את הטופס

  רותי בר שלו

  מחברת הספרים "אז בואי" ו״מה שבאמת״ (What Really Is).

   

  מאמנת מזה 30 שנים, מחלוצות תחום האימון האישי והעסקי בארץ, הוכשרה ואימנה על-ידי בכירי המאמנים/ות בישראל ובארה"ב. רותי הובילה פרוייקטים ומהלכים חברתיים פורצי דרך בארץ ובעולם ואימנה אלפי אנשים אימון עסקי, ארגוני ואישי ואף הכשירה עשרות מאמנים/ות לאורך השנים. 

   

  רותי אמא לארבעה וסבתא לחמישה.

  נועה גולן

  יוצרת בתחום אומנויות הבמה ושותפה בכתיבת הספרים "אז בואי" ו״מה שבאמת״ (What Really is).

   

  הסקרנות והעשייה שלה הביאו אותה לפתח את "הסיפור האינטואיטיבי" – מעבדה יצירתית החוקרת את החיבור של כולנו ושל הכל מעבר לזמן, מרחב וזהות דרך משחק תפקידים הנוסע בזמן ומסעות אינטואיטיביים. מתאים להתפתחות אישית, לצורך מחקר ויצירה ליחידים וקבוצות.

   

  נועה מלווה את רותי כתלמידה ושותפה ליצירה מאז 2016, בת זוג לעומר ואמא טריה לרני.

  נירית שפירא מארחת את רותי בר שלו על ספרה החדש ״אז בואי״

  כנות רדיקלית, חמלה ואהבה

  שפה חדשה

  הנושא שלנו הוא זוגיות

  פרטים נוספים שנשמח שתדעו:

  בעמוד הפייסבוק שלנו תוכלו לעקוב אחר פוסטים המביאים לידי ביטוי את הידע שבספר ״אז בואי״ דרך מה שקורה בחיי היומיום, מה שקורה בארץ, קטעים מתוך הספר ושיתופים אישיים.

   

  מחיר הוצאת הספר ״אז בואי״ לאור בעברית בלבד הוא כ 50,000 ש״ח. לאחר שנוציא אותו בעברית נתקדם לצעד הבא שהוא תרגום לאנגלית והוצאתו באמזון, מאחר ואנחנו באמת רוצות שהוא יגיע לידי כמה שיותר א.נשים בעולם כדי שנשים יוכלו להתגלות אל חכמתן הטבעית ולהוביל בחייהן לטובת כולנו. מחיר הוצאת הספר באנגלית ושיווקו באמזון הוא כ 45,000 ש״ח. 

   

  זהו ספרנו השני, את הראשון ״מה שבאמת״ הוצאנו במימון עצמי מלא והוא המתנה של רותי לעולם. הוא ניתן באהבה כאן באתר לקריאה אונליין, להורדה כ pdf ובגרסת אודיו. הוא זמין גם באנגלית דרך האתר וגם ניתן לרכישה והורדה דרך אמזון תחת השם What Really Is

  לקריאה נוספת באתר

  וידאואים קצרים

  וידאואים קצרים קטעים מתוך ובינרים, מפגשי לייב ושיתופים שונים. מוזמנים ומוזמנות לשוטט אינטואיטיבית. מה שאמיתי, אינו דעה או רעיון, לא שיטה ולא גישה. מה שאמיתי

  Read More »

  התנסות

  התנסות גלול מטה אנדי גולדוורת'י © התנסות החכמה והיופי של טבע הדברים נגלים אלינו באין ספור ביטויים. לפעמים דווקא במקומות שלא היינו מצפים שבהם יראו

  Read More »