אימון

*אופי המילון והמלצת קריאה:

מילה היא כלי דרכו עוברת מהותאנרגיה המילה לעולם איננה הדבר עצמומהו הדבר עצמושאלה זו טוב שתיענה בשתיקה.

לכן ההזמנה במילון היא ״טריקית״ כי נדמה שהיא מחליפה ״הגדרה״ ב״הגדרה״ אך היא לאהיא הזדמנות להתבונן על המילה ולשאול – אם היא לא כמו שהתרגלתי לראות דרך השכלאז מה היאמה מהותה מתוך המיסתוריןמתוך הטבעמתוך הידיעה הבלתי נתפסת שהכל אחדהכל תנועה ואני חלק מזהמכאן תמצאו שה״הגדרה״ החדשה לפעמים תשמע פיוטית או אפילו תרגיז את השכלכי הוא לא יכול להבין אותהזה בסדרתנו למילים להיות כלי והקשיבו לאנרגיה שעוברת דרכןזה בדיוק מה שבאנו לעשות כאן.

התרגלנו לחשוב ולראות אימון כחתירה ליעדים ומטרות, שנובעת מן האמונה שאתה לא טוב מספיק כפי שאתה, שאתה שווה רק אם תגיע לאנשהו, שאם לא תתאמץ תדרוך במקום או תתדרדר לאחור ושבעצם היכולת שלך להיות בעל ערך, ראוי ובעל יכולת מותנים וארעיים. לכן אימון בא לדחוף, להציב סכרים שיגנו מהתדרדרות ונסיגה, לבנות מנופים שירימו למעלה, וכדי להביא את מה ש-לא למצב של כן.

 

המציאות שנוצרת היא שאנחנו כל הזמן נאבקים ב״כאן״ כדי להגיע ל״שם״. יש כל הזמן תחושת סכנה כי אם לא נדחוף ונגיע לתוצאות הרצויות נהיה תקועים וחסרי ערך. 

במבט מתוך המסתורין והידיעה שהכל אחד בתנועה:

 

אימון הוא מרחב של אהבה ופשטות, שמאפשר למתאמן להיזכר בתנועה הטבעית, בחכמה של האמת ובאופן שבו כל הדברים הם באמת. אימון הוא המגרש עליו יכול המתאמן להיות אחד עם מה שהוא עושה או עם מי שהוא נפגש. משם מגיעה העוצמה והמוטיבציה ולא מתנאים או תוצאות. הבקשה שלי להצליח נובעת משמחה פנימית ולטובת מי שאיתי על המגרש. באימון יכול אדם להתפכח מן האמיתות שהתרגל להאמין בהן וללמוד ששום אמת שנדרש להחזיק בה, איננה אמת באמת. ההתפכחות שקטה מאד, אין שם מאבק ולא נדרש שיהיה. הראייה, ההתפכחות, היא הידיעה הפנימית, הנשמה שמתרוננת כששפתה מדוברת.

המציאות שנוצרת כשאני עושה מה שאני עושה פשוט כי ככה… כי אני רוצה, אוהבת, סקרנית ונקראת לזה, אני מונעת מכח חזק וחכם הרבה יותר מאשר הרצון שלי להצליח. זה כשלעצמו יכול לשלוח אותי למחוזות חדשים מעבר למה שבכלל יכולתי לדמיין אם הייתי נשארת במחשבות שלי. עכשיו, דמיינו מה היה קורה אם כולנו היינו מתנהלים ככה, לאן היינו מגיעים!

לקריאה נוספת

אימונים

מפגשי אימון – What Really Is ישנו מה שקורה, וישנו מה שאנחנו חושבים שקורה. זהו כנראה מצב הקיום האנושי – היות ומחשבה. לא ניתן ולא

Read More »

הוא נוגע לא נוגע

הוא נוגע לא נוגע הוא נוגע לא נוגע, עושה הרבה, סוחף אחריו רבים ואז נעלם, מסתגר, מתבודד ומתרחק מן העולם. הוא כריזמאטי מאד, אומר את

Read More »

מושגים קשורים

אודות המחבר

השארת תגובה