שקר

*אופי המילון והמלצת קריאה:

מילה היא כלי דרכו עוברת מהותאנרגיה המילה לעולם איננה הדבר עצמומהו הדבר עצמושאלה זו טוב שתיענה בשתיקה.

לכן ההזמנה במילון היא ״טריקית״ כי נדמה שהיא מחליפה ״הגדרה״ ב״הגדרה״ אך היא לאהיא הזדמנות להתבונן על המילה ולשאול – אם היא לא כמו שהתרגלתי לראות דרך השכלאז מה היאמה מהותה מתוך המיסתוריןמתוך הטבעמתוך הידיעה הבלתי נתפסת שהכל אחדהכל תנועה ואני חלק מזהמכאן תמצאו שה״הגדרה״ החדשה לפעמים תשמע פיוטית או אפילו תרגיז את השכלכי הוא לא יכול להבין אותהזה בסדרתנו למילים להיות כלי והקשיבו לאנרגיה שעוברת דרכןזה בדיוק מה שבאנו לעשות כאן.

התרגלנו ששירות משמעו לספק לאחר, לקוח, חבר קהילה או משפחה, את רצונותיו או צרכיו, על מנת שיהיה שבע רצון. לרב נתפס השירות כסוג של פשרה, בה עלי לספק דבר מה כדי שלקבל משהו אחר ונחשק בתמורה – בטחון, הכרה, מעמד, אהבה וכו׳.

 

תפיסה זו של שירות יוצרת אצל ספק השירות תחושה כמעט מתמדת של ויתור ואפילו הקרבה מצידו ותחושה של החמצה או אבדן. השירות יינתן במקרה הטוב באיכות טובה אבל יעדרו ממנו שמחה ואהבה והוא תמיד יתבצע כך, שהמינימום יידרש ממנו. ככה זה כשאנחנו מאמינים  ב- או או.

במבט מתוך המסתורין והידיעה שהכול אחד בתנועה:

 

שירות הינו הקשבה עמוקה למה שמתבקש, למה שיביא ברכה ויביא יופי, קלות וחכמה של אהבה לכל הנוכחים, לכל המעורבים. השירות יינתן מתוך הידיעה שאנחנו אחד וכל תנועה שלי, כל נביעה, אל האחר כולל נתינה, יוצרת שפע ואהבה לכולם. לכולנו.

 

מכאן השירות הוא ביטוי של אהבה פשוטה, של התנועה הטבעית של מרקם אחד שלם, שמגלה את עוצמתו ככל שינבע יותר. כולנו, לחלוטין. ה-כן האבסולוטי.

 

“מלאכי השרת שירתם עולה, הללויה הללויה הללויה”

לקריאה נוספת

וידאואים קצרים

וידאואים קצרים קטעים מתוך ובינרים, מפגשי לייב ושיתופים שונים. מוזמנים ומוזמנות לשוטט אינטואיטיבית. מה שאמיתי, אינו דעה או רעיון, לא שיטה ולא גישה. מה שאמיתי

Read More »

אחריות

אחריות *אופי המילון והמלצת קריאה: מילה היא כלי דרכו עוברת מהות, אנרגיה.  המילה לעולם איננה הדבר עצמו. מהו הדבר עצמו? שאלה זו טוב שתיענה בשתיקה.

Read More »

אודות המחבר

השארת תגובה