שעמום

*אופי המילון והמלצת קריאה:

מילה היא כלי דרכו עוברת מהותאנרגיה המילה לעולם איננה הדבר עצמומהו הדבר עצמושאלה זו טוב שתיענה בשתיקה.

לכן ההזמנה במילון היא ״טריקית״ כי נדמה שהיא מחליפה ״הגדרה״ ב״הגדרה״ אך היא לאהיא הזדמנות להתבונן על המילה ולשאול – אם היא לא כמו שהתרגלתי לראות דרך השכלאז מה היאמה מהותה מתוך המיסתוריןמתוך הטבעמתוך הידיעה הבלתי נתפסת שהכל אחדהכל תנועה ואני חלק מזהמכאן תמצאו שה״הגדרה״ החדשה לפעמים תשמע פיוטית או אפילו תרגיז את השכלכי הוא לא יכול להבין אותהזה בסדרתנו למילים להיות כלי והקשיבו לאנרגיה שעוברת דרכןזה בדיוק מה שבאנו לעשות כאן.

כשאנחנו משתעממים, אנחנו מבקשים גירוי. אנחנו חייבים שיהיה לנו עניין. אנחנו רוצים לוודא שאנחנו חיים ושהעולם מבקש אותנו ומתעניין בנו.

 

אנחנו רוצים לקבל את מה שאנחנו רוצים. אנחנו רוצים שהפחדים שלנו ירגעו. אנחנו רוצים לראות סיבה ותכלית. אנחנו רוצים להיות בעל ערך, לתרום ערך, למלא את הריק, לסדר את הבלגאן כדי שתהייה תכלית. ו-להגן על כל זה מרגע שנמצא.

 

אנחנו מסתכלים על עצמינו כמכונה או אפילו לא מכונה אלא מנגנון, שזקוק למשהו שיכניס אותו לתנועה. בלי זה- דממה. בור. כלום.

 

במבט מתוך המסתורין והידיעה שהכול אחד בתנועה:

 

שיעמום הוא מצב של הארה ופריצת דרך. זהו מצב בו המיינד השתתק. בו הפירושים והניתוחים דוממים ונוצר שקט עמוק. השקט הזה איננו שום מקום. השקט הזה לא ריק ולא חסר תכלית. השקט הזה הוא האנרגיה הטהורה של הטבע חיה, רוטטת ונובעת באין מפריע. אין צורה שתחזיק. אין כללי משחק שיתחמו. אין הגדרות ששמות גבולות ויוצרות הפרדה.

 

משם התנועה כמו משחקת עם העולם. היא פשוטה, קלה ואיננה מתווכחת או מחפשת משמעות. שם הדברים מקבלים הכוונה ישירות מן החכמה של האחדות, שם אנחנו מונעים על ידי קול שאינו מדובר במילים אלא בפעימות, מופיע כתחושה בטוחה וערה.

לקריאה נוספת

וידאואים קצרים

וידאואים קצרים קטעים מתוך ובינרים, מפגשי לייב ושיתופים שונים. מוזמנים ומוזמנות לשוטט אינטואיטיבית. מה שאמיתי, אינו דעה או רעיון, לא שיטה ולא גישה. מה שאמיתי

Read More »

אחריות

אחריות *אופי המילון והמלצת קריאה: מילה היא כלי דרכו עוברת מהות, אנרגיה.  המילה לעולם איננה הדבר עצמו. מהו הדבר עצמו? שאלה זו טוב שתיענה בשתיקה.

Read More »

אודות המחבר

השארת תגובה