מפגשי נגיעה - דרך הספר ״אז בואי
מה שבאמת על נשים וגברים״

נגיעה זה כל מה שצריך כדי לראות ולהיזכר במה שאת יודעת אבל לעיתים קרובות מדי – את משתיקה, גם בתוך עצמך, חיה ״על יד״ החיים, מנסה לסדר, מקלילה כשקשה, מטשטשת כשכואב, מרגישה אשמה, מתכנסת, וכולנו מפסידים אותך.
בכל מפגש נביא לביטוי נושא מרכזי שהמציאות מעלה, נפתח בספר וניתן לו להראות לנו את הדרך ולגעת ולראות חדש, כל אחת בחייה.
 
 
הזמן הזה מבקש נשים ואנחנו מתבקשות לבוא. זה אומר להתעורר אל טבענו האמיתי, אל החכמה והעוצמה והאהבה שאישה יודעת לחיות, לצד הבלבולים שירשנו ופיתחנו בנוגע לעצמנו, לגברים וליחסים (לא רק רומנטיים). להניח את נעלי הריצה, לא להנשים, להתאבל וללמוד אהבה מחדש.
 
במפגשים ניתן מקום ורשות לנער את הרגלי המחשבה, כולל התקוות והפחדים, להרגיש את מה שעולה מתוך זה ולפגוש בתוכנו פרספקטיבה חדשה. זו לא שיטה או ארגז כלים, אלא היזכרות במה שתמיד ידענו וכל כך שכחנו. זו התבוננות כנה וחוקרת, שמבקשת לגעת ולהינגע באמת. הגיע הזמן. בואי.

מפגשים של שעתיים, לפעמים בזום, לפעמים בפיזי

מחיר למפגש – 80 ש״ח. אם תרצי לבוא וקשה לך לשלם, בבקשה צרי קשר, באהבה

נשים בלבד

מספר משתתפות: 15

 

מפגשים נוספים:

6.5 יום שני בערב, בזום, ללא עלות

כותבות את מה שהגיע זמנו – נאומים אלטרנטיביים, קולות קוראים ופואטיקה 

אז בואי

 
הספר ״אז בואי – מה שבאמת על נשים וגברים״ קורא להניח את נעלי הריצה, להפסיק להיאחז בהרגלים ואמונות, להתאבל על מה שכנראה לא יהיה ומשם לשאול – מה האהבה אומרת לי לעשות? והיא אומרת. 
 

בשילוב ידע עיוני, שיתופים אישיים וקטעים פואטים, כל אלה מבוססים על ניסיון חיים ו 30 שנות אימון של גברים, נשים וזוגות. דרך הסכמה לגעת במה שלא רצינו אפילו לחשוב, יצאנו למסע כתיבה שארך 3 שנים ויצאנו בצד השני עם הידיעה, שרק כאשר אנחנו מסכימות/ים לראות את הדברים כפי שהם, אנחנו יכולות/ים באמת לאהוב ולשגשג.

 

לקריאה נוספת על הספר – כאן

לרכישה וקבלת הספר בדואר – כאן

רותי בר שלו

מחברת הספרים "אז בואי" ו״מה שבאמת״ (What Really Is).

 

מאמנת מזה 30 שנים, מחלוצות תחום האימון האישי והעסקי בארץ, הוכשרה ואימנה על-ידי בכירי המאמנים/ות בישראל ובארה"ב. רותי הובילה פרוייקטים ומהלכים חברתיים פורצי דרך בארץ ובעולם ואימנה אלפי אנשים אימון עסקי, ארגוני ואישי ואף הכשירה עשרות מאמנים/ות לאורך השנים. 

רותי אמא לארבעה וסבתא לחמישה.

נועה גולן

יוצרת בתחום אומנויות הבמה ושותפה בכתיבת הספרים "אז בואי" ו״מה שבאמת״ (What Really is).

 

הסקרנות והעשייה שלה הביאו אותה לפתח את "הסיפור האינטואיטיבי" – מעבדה יצירתית החוקרת את החיבור של כולנו ושל הכל מעבר לזמן, מרחב וזהות דרך משחק תפקידים הנוסע בזמן ומסעות אינטואיטיביים. 

נועה מלווה את רותי כתלמידה ושותפה ליצירה מאז 2016, בת זוג לעומר ואמא לרני.

יכול לעניין אותך

וובינרים ומפגשים

צוללים לעומק – ובינרים וסדרות סדרת שיחות – מה שנגמר שמנו – מלחמה אוקטובר 2023 לנוכח מה שקורה בתקופה זו (אוקטובר 2023) נשתף כאן שיחות

Read More »

אז בואי. הספר

אז בואי – ספר חדש בהשתתפותך ! הספר הזה כתוב לנשים אך יהיה נפלא אם גם הגברים יקראו אותו. הוא כתוב לנשים הנחבטות על קיר

Read More »

לקבלת עידכון חודשי על מפגשים ושיתופים - הירשמו לניוזלטר שלנו