סדרת מפגשי עומק דרך הספר
״אז בואי מה שבאמת על נשים וגברים״

מועד ומיקום הסדרה יפורסם בקרוב

״אז בואי – מה שבאמת על נשים וגברים״ הוא ספר שקורא לעצור ולהפסיק להיאחז במה שחשבנו על אהבה ויחסים. הוא כתוב בכנות ואמונה ברוח האדם, אישה וגבר. ספר שנותן כח ליצור ולהוביל, לכאוב ואז לשאול: מה האהבה אומרת לי לעשות? והיא אומרת.

 

דרך הידע שמובא בספר, נפגש לסדרות של שלושה מפגשים, בהן נשים את הפוקוס על נושא מרכזי ונעמיק בו. אחת בזכות השניה ודרך השניה, נשים לב לאמונות והרגלי מחשבה שהיינו בטוחות שהם האמת, כי למדנו או התרגלנו ש״ככה הם החיים״, ונשאל – מה אם זה לא ככה? מה אני רואה מכאן? ומה אני עושה דרך זה?

לקבלת עדכון על תחילת הסדרה

 

במיוחד בתקופה הזו שהאדמה נשמטה מתחת לרגלינו, עלינו ללכת לאט, בכנות רבה ובהקשבה עמוקה לחכמת הנשמה. לתת לישן להיגמר לא רק בחוץ אלא ממש בתוכנו כדי שהחדש יוכל להראות את עצמו. נשים יודעות לעשות את זה, בגופנו, בליבנו, בעוצמה, חכמה ויופי שרואה את טובת כולםן. הזמן הזה מבקש מאיתנו לבוא. להרפות מהחינוך וההרגל, להניח את נעלי הריצה, לא להנשים מערכות, להתאבל וללמוד אהבה מחדש.

 

במפגשים תפגשי עם עצמך, עם הבחירות והיחסים בחייך, ותעשי זאת לצד נשים נוספות שעושות אותו דבר. זו זכות גדולה להתגלות ביחד. נזמין אותך להביא לידי ביטוי את מה שאת רואה בחכמתך הייחודית דרך כתיבה, אומנות, יוזמות חברתיות או כל דרך אחרת שתתבקש מתוכך ונלווה אותך לדיוק ואמירה חדה וברורה. את מה שתיצרי נפרסם בפלטפורמות השונות של ״מה שבאמת״ במטרה להנכיח את מה שהגיע זמנו במציאות חיינו כך שיגע, יזכיר ויעורר. 

 

שלושה מפגשים של שלוש שעות

מחיר לכל הסדרה – 540 ש״ח

הנחה של 20% תינתן למי שממשיכה לסדרה הבאה

נשים בלבד

מספר משתתפות: 12

 
הספר ״אז בואי – מה שבאמת על נשים וגברים״ קורא להניח את נעלי הריצה, להפסיק להיאחז בהרגלים ואמונות, להתאבל על מה שכנראה לא יהיה ומשם לשאול – מה האהבה אומרת לי לעשות? והיא אומרת. 
 

בשילוב ידע עיוני, שיתופים אישיים וקטעים פואטים, כל אלה מבוססים על ניסיון חיים ו 30 שנות אימון של גברים, נשים וזוגות. דרך הסכמה לגעת במה שלא רצינו אפילו לחשוב, יצאנו למסע כתיבה שארך 3 שנים ויצאנו בצד השני עם הידיעה, שרק כאשר אנחנו מסכימות/ים לראות את הדברים כפי שהם, אנחנו יכולות/ים באמת לאהוב ולשגשג.

 

לקריאה נוספת על הספר – כאן

לרכישה וקבלת הספר בדואר – כאן

רותי בר שלו

מחברת הספרים "אז בואי" ו״מה שבאמת״ (What Really Is).

 

מאמנת מזה 30 שנים, מחלוצות תחום האימון האישי והעסקי בארץ, הוכשרה ואימנה על-ידי בכירי המאמנים/ות בישראל ובארה"ב. רותי הובילה פרוייקטים ומהלכים חברתיים פורצי דרך בארץ ובעולם ואימנה אלפי אנשים אימון עסקי, ארגוני ואישי ואף הכשירה עשרות מאמנים/ות לאורך השנים. 

רותי אמא לארבעה וסבתא לחמישה.

נועה גולן

יוצרת בתחום אומנויות הבמה ושותפה בכתיבת הספרים "אז בואי" ו״מה שבאמת״ (What Really is).

 

הסקרנות והעשייה שלה הביאו אותה לפתח את "הסיפור האינטואיטיבי" – מעבדה יצירתית החוקרת את החיבור של כולנו ושל הכל מעבר לזמן, מרחב וזהות דרך משחק תפקידים הנוסע בזמן ומסעות אינטואיטיביים. 

נועה מלווה את רותי כתלמידה ושותפה ליצירה מאז 2016, בת זוג לעומר ואמא לרני.

יכול לעניין אותך

וובינרים ומפגשים

צוללים לעומק – ובינרים וסדרות סדרת שיחות – מה שנגמר שמנו – מלחמה אוקטובר 2023 לנוכח מה שקורה בתקופה זו (אוקטובר 2023) נשתף כאן שיחות

Read More »

אז בואי. הספר

אז בואי – ספר חדש בהשתתפותך ! הספר הזה כתוב לנשים אך יהיה נפלא אם גם הגברים יקראו אותו. הוא כתוב לנשים הנחבטות על קיר

Read More »

לקבלת עידכון חודשי על מפגשים ושיתופים - הירשמו לניוזלטר שלנו