הסיפור האינטואיטיבי
חכמה נשית דרך מסע בזמן

מועד תחילת הסדרה יפורסם בקרוב

אנחנו מחוברים, מארג אחד חי, אבל אנחנו מתנהגים כאילו אנחנו לא. כשאדם אינו חי בהלימה עם המציאות, אנחנו קוראים לו מטורף והנה, אנחנו נעים כך ביוניסון, מסומאים מאשלית נפרדות וגם כשהמציאות מנפצת אותנו לרסיסים, אנחנו לא מתעוררים. רק אוספים את השברים, מדביקים מהר הכי דומה למה שהכרנו, וממשיכים ביוניסון לעוד סיבוב. מרגע שנולדת, המארג מזין אותך בחכמה וידע שאינם תלויים בזמן, מקום או זהות. במידה רבה, אַתְּ המארג כולו, אבל גם לא, אַתְּ – אַתְּ. מה התפקיד שלך? איזו איכות וצבע ייחודי את מתבקשת להביא למארג? האם את מביאה אותו?

 

בסיפור האינטואיטיבי נצא כמשלחת מחקר למסע בזמן ובמרחב וניפגש כדמויות חדשות בנקודה אחרת על ציר האבולוציה האנושית. במפגש הקרוב, ניסע לאדמת ארץ ישראל בעוד 100 שנה. בנעליהן הלא צפויות של דמויות חדשות, כשלכל דמות יש תפקיד ואיכות אותה היא מתבקשת לחקור, אחת דרך השניה, נלמד את המציאות שתתגלה ומתוכה ומתוכנו, ייכתב לו – סיפור. 

 
 

סיפורים הם לעולם אינם המציאות אבל כמו מראה, הם עוזרים לנו להסתכל על עצמנו. הבעיה היא, שכרגע אנחנו לא מסתכלים. אנחנו כלואים בסיפורים שירשנו ומאמינים שהם האמת. כיחידים, כפלגים, כעמים, שבויים בנרטיבים וממשיכים למות ולהרוג בשמם. 

השבר שנפער ב7 באוקטובר הקריס לתוכו בערך כל מה שהאמנו ונאחזנו בו, אז הבקשה שלנו היא, לקרוס ביחד עם זה אל ים האינטואיציה, במקום שבו השכל שקט וחכמה אחרת, חכמת המארג יכולה להישמע. הנשים שייסעו לישראל בשנת 2123 יעשו זאת דרך מתודה של מסעות אינטואיטיביים, חופשיות ככל האפשר מדעות, אמונות, זהויות, נרטיבים ותקוות. 

דרך הרפיה עמוקה נכנס ל״זמן-חלום״ קבוצתי ואישי בו הדמויות שיתגלו יחשפו בפנינו את אותה מציאות עתידית. אין בכוונתינו לביים או לתסרט דבר אלא להתמסר בטוטאליות למה שהדמויות מביאות. הידע שמגיע במסעות הוא רב מימדי; דרך חווית החיים של הדמות, את לומדת את המציאות החברתית, פוליטית, אקלימית ועוד, אבל גם הריגשית ותודעתית של הדמות שלך. זו חוויה מפתיעה, מרחיבה ואינטימית מאד. במהלך המסע, יתגלה גם ״נושא המחקר״ של הדמות והוא יהפוך למאין מצפן פנימי שמכוון את בחירותיה ומדייק את תפקידה. (נושאים לדוגמא – שליטה, תם לב, רוח/אלוהים, הישרדות, יופי, משפחה ועוד). חייהן של הדמויות שזורים אלה באלה ובמהלך סדרת המפגשים יהיה עלינו לגלות לא רק לְמָה כל אחת מתבקשת בחייה האישיים, אלא גם מהי החשיבות הייחודית של המפגש שלנו כקבוצה. 
 
הפרויקט מתאים לקבוצות מאורגנות כמו צוותי עבודה ומחקר, קולגות, משפחה וחברות וגם לקבוצות פתוחות שיד הגורל הפגישה בניהן. הפרויקט אורך כ 7 מפגשים של שלוש שעות בהם נערוך מסעות אישיים וקבוצתיים, זמן בריינסטורמינג מסורתי, תרגילי כתיבה וצורות יצירה וחקירה שונות שיתבקשו מתוך החכמה הייחודית של הקבוצה הספציפית. במהלך התהליך, יחשפו המוטיבציות, הקונפליקטים והנסיבות של כל דמות ואלה יטוו את המארג שעליו יישזר הסיפור המשותף שלהן. בסוף, הסיפור המלא ישמש לנו מראה וישפוך אור על ישראל של היום ועל מה היא מבקשת מכל אחת. 
 

שבעה מפגשים של שלוש שעות בתל אביב

מחיר לכל הסדרה – 1260 ש״ח

נשים בלבד

מספר משתתפות: 10

 

מפגשים נוספים:

יעודכן בקרוב!

 

 
הספר ״אז בואי – מה שבאמת על נשים וגברים״ קורא להניח את נעלי הריצה, להפסיק להיאחז בהרגלים ואמונות, להתאבל על מה שכנראה לא יהיה ומשם לשאול – מה האהבה אומרת לי לעשות? והיא אומרת. 
 

בשילוב ידע עיוני, שיתופים אישיים וקטעים פואטים, כל אלה מבוססים על ניסיון חיים ו 30 שנות אימון של גברים, נשים וזוגות. דרך הסכמה לגעת במה שלא רצינו אפילו לחשוב, יצאנו למסע כתיבה שארך 3 שנים ויצאנו בצד השני עם הידיעה, שרק כאשר אנחנו מסכימות/ים לראות את הדברים כפי שהם, אנחנו יכולות/ים באמת לאהוב ולשגשג.

 

לקריאה נוספת על הספר – כאן.

לרכישה וקבלת הספר בדואר – כאן.

רותי בר שלו

מחברת הספרים "אז בואי" ו״מה שבאמת״ (What Really Is).

 

מאמנת מזה 30 שנים, מחלוצות תחום האימון האישי והעסקי בארץ, הוכשרה ואימנה על-ידי בכירי המאמנים/ות בישראל ובארה"ב. רותי הובילה פרוייקטים ומהלכים חברתיים פורצי דרך בארץ ובעולם ואימנה אלפי אנשים אימון עסקי, ארגוני ואישי ואף הכשירה עשרות מאמנים/ות לאורך השנים. 

רותי אמא לארבעה וסבתא לחמישה.

נועה גולן

יוצרת בתחום אומנויות הבמה ושותפה בכתיבת הספרים "אז בואי" ו״מה שבאמת״ (What Really is).

 

הסקרנות והעשייה שלה הביאו אותה לפתח את "הסיפור האינטואיטיבי" – מעבדה יצירתית החוקרת את החיבור של כולנו ושל הכל מעבר לזמן, מרחב וזהות דרך משחק תפקידים הנוסע בזמן ומסעות אינטואיטיביים. 

נועה מלווה את רותי כתלמידה ושותפה ליצירה מאז 2016, בת זוג לעומר ואמא לרני.

יכול לעניין אותך

וובינרים ומפגשים

צוללים לעומק – ובינרים וסדרות סדרת שיחות – מה שנגמר שמנו – מלחמה אוקטובר 2023 לנוכח מה שקורה בתקופה זו (אוקטובר 2023) נשתף כאן שיחות

Read More »

אז בואי. הספר

אז בואי – ספר חדש בהשתתפותך ! הספר הזה כתוב לנשים אך יהיה נפלא אם גם הגברים יקראו אותו. הוא כתוב לנשים הנחבטות על קיר

Read More »

לקבלת עידכון חודשי על מפגשים ושיתופים - הירשמו לניוזלטר שלנו