מה שבאמת

גלול מטה

הנהר הוא זה שנמצא שם תמיד. הוא המקום שממנו אנחנו באים ואליו אנחנו חוזרים.

זהו הדבר שהוא תנועה מתמדת אבל איננו משתנה באמת. הוא המקור, המספר שלפני האפס, מה שנמצא לפני ההתחלה, מה שבעצם מאפשר לכל הדברים להתחיל.          ממנו נובע הכל ואליו הכל כמהה. הוא האמת. הוא הטבע הבסיסי של הכל. הכל נמצא בו והוא נמצא בכל. אין דבר שיכול להחשיך אותו, אין דבר שיכול לרוקן אותו מחיים ומיופי ואין דבר שיכול לכבותו. הוא שם מעצם היותו. הוא שם מתוך טבעם של כל הדברים.

What Really Is הינו למעשה חקר טבעם של דברים, ושל ההבדל בינו לבין תמונות השווא שפיתחנו על עצמנו ועל העולם והתרגלנו להאמין בהן. האתר מהווה מרחב שיתופי בו נוכל לחקור את החכמה הנגלית לאלה המבקשים לראותה.

בלב האתר נמצא ספר – “מה שבאמת” המשתף את מהות החכמה הזו. בשיטוט חופשי במרחב האתר תוכלו למצוא ביטויים נוספים דרכם נחשפות תובנות הנוגעות בידע ויישומים מעשיים כיצד לחיות מתוך מה שבאמת.

חדש ומתעדכן באתר :

״סיימנו ליצור ולבנות את התוכנית התלת שנתית שחלמתי עליה כל כך הרבה זמן. זהו בית ספר למאמנות ולמוליכות, שמבקשות להקשיב לטבעם של הדברים, למקור ולאמת שממנה הכול צומח ושופע ונהייה.

 

זוהי תכנית שנעביר הילה סחיש ואני (רותי), והיא תהלך בדרך שהולכים בה תלמידים שדבקים ברוח, שלא עוצרים במפגש עם המסתורין הלא מובן לשכל, ואינם נאחזים בדבר, כי הם יודעים שהאדמה עולה לקראתם, באשר ישימו את רגליהם.
לכל שנה היופי הייחודי שלה. לכל שנה המוקד שלה. צעיף אחר צעיף הם נפתחים. והמראה… לא ניתן לתאור. הללויה 🌿🌿🌿 ״

 

יום פתוח | ZOOM | 6.10.2021 | 10:00-12:00 |

לפרטים נוספים והרשמה – whatreallyis2019@gmail.com 

צוללים לעומק – רותי ואילה לומדות רודולף שטיינר 

מידי פעם ישנו אור שמאיר בחכמה וביופי ייחודיים ובעלי עוצמה מעבר למילים.

אלה שהקשיבו וביקשו לראות יכירו שזהו האדם ושאלה הדברים שהאנושות ביקשה לשמוע בעצם מאז קיומה, משום שלהם נזקקה. ואלה שלא ביקשו או שביקשו שלא והתנגדו… חייהם השתנו מאז שהופיע, גם אם לא ידעו זאת לעולם.

 

רודולף שטיינר זהר בעולם בגופו ואחר כך המשיך להאיר מתוכינו. מתוך כולנו. בין אם נדע זאת או לא.

סשן אחד על אחד, בו נחווה את ההבדל בין המחשבות והסיפורים שהתרגלנו לספר לעצמנו, לבין לפגוש את עצמנו ואת החיים לא דרך הפילטר של השכל. יותר מכל, זהו מפגש קרוב, לומד ומבקש אמת מתוך הקשבה נאמנה לטבע של הדברים עצמם ולא לדעות או המסקנות שלנו.

כדאי להאזין לאימון בתשומת לב מתמסרת, לתת למילים, הרגשות והתנועה שקורית בו להשפיע עליכם.ן תודה רבה 🙏🏻❤️  לעמוד האימונים באתר – לחצו כאן 

בכל יום שישי ב10:00 מפגשי LIVE בפייסבוק בנושאים שונים | לכל המפגשים לחצו כאן

עוד יכול לעניין אותך

וידאואים קצרים

וידאואים קצרים קטעים מתוך ובינרים, מפגשי לייב ושיתופים שונים. מוזמנים ומוזמנות לשוטט אינטואיטיבית. לצפיה במפגשים המלאים ליחצו על – תפריט ראשי >> התנסות >> מפגשים

Read More »

המילון החדש

המילון החדש המילון החדש נובע מתוך הקשבה לכוחה העצום של שפה ביצירת עולם של משמעויות. שפה יכולה להיות מכשול כשאינה מדויקת, או להיות צוהר לאינסוף

Read More »

אקטואליה

אקטואליה במבט What Really Is What Really Is אינו דעה או רעיון, שיטה או גישה. הוא אינו שייך לאיש ולא תלוי באף אחד. זהו הידע

Read More »

הירשמו לניוזלטר (חודשי) לקבלת עידכונים על המתרחש והמתחדש ב-What Really Is: